Weronika Mrożek najlepsza, Kacper Kolańczyk trzeci!!!

Zawodnicy MKP Kołobrzeg mają gorący okres startowy, tym razem w Szczecinie walczyli gimnazjaliści w Finale Grand Prix Woj Zachodniopomorskiego i Lubuskiego Szkół Gimnazjalnych. Swoją wysoka dyspozycje potwierdziła Weronika Mrożek, która w dwóch startach zajmowała czołowe lokaty. Na 200m stylem grzbietowym była pierwsza, a na 400 m dowolnym druga.  Wysokie lokaty z poprzednich edycji spowodowały, że Weronika została najlepszą zawodniczką rocznika 2004 Grand Prix Woj Zachodniopomorskiego i Lubuskiego. Koleżanki klubowe także nie zawiodły. Gabriela Ławrynowicz dwa razy była druga na dystansach 50 stylem motylkowym i 200 stylem zmiennym. Małgorzata Mielcarek zajęła drugie i czwarte miejsce odpowiednio na 200 m zmiennym i 50 m motylkowym. Wśród chłopców najlepsze wyniki osiągał Kacper Kolańczyk, który był drugi na 50m stylem motylkowym i czwarty na 200m zmiennym. W końcowej klasyfikacji Kacper zajął trzecie miejsce wśród chłopców rocznika 2002. Przed zawodnikami jeszcze najważniejsza impreza sezonu Mistrzostwa Polski.